ל-FocusWeb ידע נרחב ונסיון עשיר במתן שירותים ממוקדים לעסקים קטנים בדרך להקמה והצלחה עסקית באינטרנט. אנו מספקים שרות לחברות הנמצאות בכל שלב של נוכחות באינטרנט, החל ממחקר טרום הקמת אתר וכלה בהקמה של אתר המאפשר ניהול תוכן ידידותי ונח ובשיווק יעיל ואפקטיבי במטרה להביא ערך עסקי אמתי ומדיד.

מטרת שרותי הייעוץ שלנו היא לספק ליווי, ייעוץ והדרכה שלנו, ולספק לכם כלים וידע, על מנת שתוכלו לנהל את הפעילות שלכם באופן אופטימאלי, מתוך הבנה ולמידה, במטרה להגיע ליעדים ברורים ומדידים. הייעוץ יאפשר לכם לקבל החלטות נכונות, לפקח ולנהל את התהליכים מתוך הבנת האפשרויות והיכולות העומדים לרשותכם.

 

אנחנו יודעים שרק אם נביא תוצאות בפועל ותשיגו בעזרתנו את יעדיכם העסקיים – אתם תבחרו לעבוד אתנו.

השירותים שלנו לעסקים קטנים כוללים:

הקמת אתרים

Focusweb מספקת מכלול שירותים ופתרונות להקמת אתרים לחברות וארגונים.  החברה מתמקדת בהקמת אתרים ובלוגים מבוססי וורדפרס,  המאפשרים ניהול תוכן דינמי על פלטפורמת האינטרנט. בבניית האתר אנו שמים דגש הטמעת פתרונות שיקדמו את האתר במנועי החיפוש ובהטמעת כלי מדידה. אנו מודעים לצורך שלכם לגדול ולהשתנות ולכן אנו שמים דגש על יכולת גמישות רבה  של האתר, המותאמת לצרכים המשתנים של  הלקוח.

 

על-מנת לחסוך לכם עבודה מול גורמים רבים אנו גם נספק לכם שרותי אחסון לאתר על גבי שרתים שלנו הנמצאים הן בארץ והן בחו"ל,  בהתאם לצרכים שלכם.

.

בנוסף, היועצים המקצועיים שלנו יוכלו לספק פתרונות רבים ומגוונים כגון חנות וירטואלית, פתרון סליקה,  וגם הטמעה  של Google Analytics   – פתרון המספק סטטיסטיקות וניתוח תנועת מבקרים באתר.

נשמח ליצור עמכם קשר ולהעביר מידע נוסף! 

אנא השאירו לנו פרטים ונציגינו ישמחו ליצור עמכם קשר.

שם פרטי
שם משפחה
דואל
חברה
טלפון
אנא כתבו כמה פרטים נוספים

Google+